Gündem

Uşak’ta korkunç doğalgaz patlaması! Çok sayıda yaralı var!

Doğalgaz borusundaki arızanın tamir edilmesi için şehre verilen doğalgaz bir süreliğine kesilmişti. Düzeltilen arıza sonrasında şehrin bazı bölgelerine kademeli olarak doğalgaz verilmeye başlandı. Gün içerisinde 2 evde meydana gelen peş peşe doğalgaz patlamaları herkesi şoke etti.

 

ÇOK SAYIDA EKİP SEVK EDİLDİ

Meydana gelen doğalgaz patlamasından sonra olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Atatürk Mahallesi’nde bulunan İkinci Şeker Sokak ve Altıncı Yunus Emre Sokak’ta iki binadaki doğalgaz patlama görüntüleri kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem oldu.

epmetthxmaanikj.jpg

5 YARALI VAR

Meydana gelen doğalgaz patlamaları sonrasında 5 vatandaşın yaralandığını ve yararlananların çevre hastanelere tedavi amaçlı kaldırıldığı öğrenildi.

epmecslweaitdcl.jpg

BİNALARDA BÜYÜK HASAR

Doğalgaz patlamaları sonucunda binalarda meydana gelen hasarlar, vatandaşların cep telefonu kameraları tarafından saniye saniye kayıt altına alındı.

VEKİL UYARDI

Uşak’ta meydana gelen korkunç patlama sonrasında CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Twitter hesabı üzerinden vatandaşları uyararak, “Tüm vatandaşlarımızı özellikle uyarıyorum doğalgaz vanalarının; hem ocak hem kaloriferlerin kapalı olup olmadığını muhakkak kontrol etsinler, ekipler gelmeden aktif hale getirilmemesi için özellikle uyarıyorum!!!” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir