Ekonomi

Ziraat Bankası beklenen faiz oranlarını açıkladı! İhtiyacı olana 50 bin liraya kadar destek

Ziraat Bankası tarafından tüketici kredisi duyuruldu. Bu konu hakkında yapılan açıklamada her türlü ihtiyaç için 36 aya kadar vadeli nakit destek verileceği belirtildi. Konu hakkında Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

KREDİNİN AÇIKLAMASI

“Tüm bireysel ihtiyaçlarınızın finansmanında kullanabileceğiniz 36 aya kadar vade imkanına sahip Tüketici Kredimize hemen başvurun, paranız uygun faiz oranları ve dilediğiniz ödeme seçenekleriyle en kısa sürede cebinizde olsun.”

KAMPANYANIN ÖZELLİKLERİ

Ziraat Bankası tarafından paylaşılan bu kredi kampanyasında bazı özellikler yer alıyor. Banka tarafından paylaşılan ve krediyi kullanacak olan vatandaşların lehine olan özellikler ise şöyle:

Dilediğiniz ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahiptir.

36 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.

Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır.

Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası* ürünü sunmaktadır.

BAŞVURU VE ÖRNEK ÖDEME

Başvuru yapacak olan vatandaşlar ise banka şubeleri üzerinden, web sitesi üzerinden Ziraata Mobil uygulaması üzerinden, internet şubesi üzerinden, ATM üzerinden ve çağrı merkezi üzerinden kredi başvurusu yapabileceklerdir.

Örnek ödeme kapsamında 50 bin lira kredi kullanıldığında yüzde 1,75 faiz oranı ve 36 ay vade imkanı kapsamında aylık taksit tutarı 1993 lira olurken yıllık maliyet oranı da yüzde 28,8237 oluyor.

Kredi hakkında detaylı bilgi için TIKLAYIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir