Kültür-sanat

Son dakika Çukur dizisinde sürpriz ayrılık! Yamaç kendi elleriyle mezara koydu!

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca izleyicisi olan Çukur’da bu hafta sürpriz bir ayrılık olacağı görüldü. Çukur 4.Sezon 18.Bölüm Ön İzleme yayınlanmasının ardından Çukur 4. Sezon 18. bölüm herkesin daha da fazla meraklandırdı.

ÇUKUR 4. SEZON 18. BÖLÜM NE OLACAK?

Selim’in Çağatay tarfından öldürülmesi ardından Yamaç,  Cengiz Erdenet’e büyük bir savaş başlattı. Yamaç  Cengiz Erdenet’e büyük darbeler vururken  Cengiz Erdenet sıranın bundan sonra kendisine geldiğini ve hep kendisinde olduğunu dile getirmişti. Çukur 4.Sezon 18.Bölüm ön izleme yayınlanması ile meraklar daha da arttı.

screenshot-4.jpg

CENGİZ ERDENET’E BÜYÜK DARBE

Çukur 4.Sezon 18.Bölümde Yamaç Çukur’da büyük bir yemek verirken Cengiz Erdenet’e oğlu Kulkan Erdenet oğlunun öldüğü haberini veriyor.

screenshot-2.jpg

ÇUKUR’DA SÜRPRİZ AYRLIK

Gelen haberin ardından Çukur’da kimin ayrılacağı araştırılmaya başladı. Cengiz Erdenet’e oğlu Kulkan ya da Çağatay yayınlanacak son bölümde ayrıldığı kesinleşecek.

screenshot-3.jpg

VARTOLU SAADETTİN NEREDE?

Öte yandan bu olaylar yaşanırken Vartolu Sadettin nerede? sorusunun cevabı merak konusu oldu. Vartolu Sadettin Afganistan görevine gönderilmesine rağmen henüz geri dönmedi. Çukur 4.Sezon 18.Bölümde Vartolu Sadettin’in geri dönmesi bekleniyor.

 

Bir Yorum

  1. Vartoluyu çok özledik öldürmeyinde adamı filmde biz bekliyoruz onu hala

  2. Bir diziyi dizi yapan.ana karakterlerden biri gidince filmin tadi kaciyor.vartolu yamac ve aliço götürüyor filmi.zekle izliyorduk hic kacırmadan.bundan sonra izlemem.seneristler bize hep bunu yapiyor.agiz tadıyla izledigimiz dizilerde.bu ızlicem son çukur olucak vartolu olmazsa..

  3. Hayatımda ilk defa gördüm bir oyuncunun başrol oyuncusundan çok sevildiğini Arık çok iyiydi her hafta onun için TV karşısına geçiyordm artk eskisi heyecanı kalmadı denk gelirse izliyorum

  4. bu nasıl haber ya? fragmanı da mı izlemediniz? kulkan haberi veren zaten o nasıl ölsün ölen ya ogeday ya çağatay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir