Gündem

Pfizer BioNTech koronavirüs aşısı olan doktor öldü!

Üretilen Pfizer BioNTech koronavirüs aşılarıyla ilgili flaş bir haber gündeme bomba gibi düştü. Gelen bilgiye göre aşı olan Dr. Gregory Michael 3 Ocak tarihinde hayatını kaybetti. Konu kısa süre içerisinde gündem oldu. Konuyla ilgili resmi açıklama geldi.

abd-de-koronavirus-asisi-olduktan-16-gun-sonra-13852008-1970-osd.jpg

ÖLÜM NEDENİ ARAŞTIRILACAK

Doktorun ölüm nedeninin kesin olarak araştırılacağı ifade edildi. 56 yaşındaki doktorun ölüm nedeninin aşı ile ilgili bir bağlantısının olmayacağı ifade edilse de adli tıp uzmanı ve ortak kurumlar konunun araştırılacağını belirtti.

AŞI OLDUKTAN 3 GÜN SONRA HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Konuyla ilgili doktorun eşi Heidi Neckelmann, aşı olduktan 3 gün sonra el ve ayaklarında noktaların olduğunu belirtti. Noktaların iç kanamaya neden olduğunu belirten Pfizer, resmi açıklama yaptı.

coronavirus-vaccine-update-810x608.jpg

AÇIKLAMA GELDİ

Pfizer, konu ile ilgili resmi açıklama yaptı. Yaşanan beklenmeyen tüm olayları da takip ettiklerini ifade ederek, “Vakayı aktif şekilde araştırıyoruz. Fakat şu anda aşıyla herhangi bir doğrudan bağlantıya inanmıyoruz” dedi.

son-dakika-dunya-saglik-orgutu-koronaviruse-13598344-3117-o.jpg

MEYDANA GELME İHTİMALİNE DİKKAT ÇEKİLDİ

Şirket tarafından yapılan açıklamada klinik denetler ve aşının dağıtımı yapıldıktan sonra trombositopeni ile ilgili hiçbir belirti ile karşılaşmadıkları belirtildi. Genel nüfusta aşılananlarda ölüm gibi olayların meydana gelme ihtimaline de dikkat çekildi.

Bir Yorum

  1. Milleti virüse olmadı aşıyla öldürme planını devreye aldılar Allah belasını versin bunların

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir