GenelGündemİşkur İş İlanları

Türkiye geneli 6 bin 552 işçi alımı yapılıyor! Başvurmak için tıklayın!

Koronavirüs salgını döneminde iş bulmakta zorlanan vatandaşlar, İŞKUR’un resmi web sayfasında yayımlanan açık iş ilanlarını araştırıyor. Yayımlanan son ilanlara göre Türkiye geneli 6 bin 552 işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuru linki ve detaylar haberimizde

Türkiye genelinde toplam da 6 bin 552 personel alımının yapılacağının duyurulmasından sonra başvuru detayları araştırılmaya başlandı. En az ilkokul mezunu ve 18 yaşını tamamlamış adayların başvuruda bulunabileceği personel alım ilanına ilişkin detaylar tek tek aktarıldı.

TÜRKİYE GENELİ ALIM YAPILACAK

İŞKUR Açık İş İlanları üzerinden yayımlanan beden işçisi alımlarının Türkiye’nin pek çok ilinde yapılacağı duyuruldu. Aşağıdaki link üzerinden sizin bölgenizde alım olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Başvuruda bulunmak isteyen adayların belirtilen birtakım başvuru şartlarını taşıması gerektiği ifade edildi. Başvuru şartları genel olarak her ilan için geçerli olup, özel şartlar, ilanlara göre değişkenlik gösterebiliyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

En az 18 yaşını tamamlamış olmak

Çalışmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması

Vardiyalı çalışmaya uygun olabilmek

Kamu haklarından mahrum olmamak

Adli sicil soruşturmasının olumlu olması

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuruda bulunmak isteyen adayların, başvurularını İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden online olarak gerçekleştirmesi gerekiyor. Adaylar illerinde bulunan ilanlardaki başvuru şartlarını taşıdıklarında aşağıdaki link üzerinden başvuruda bulunabilirler.

BAŞVURUDA BULUNMAK VE DETAYLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir