Genel

Bekçilik sınav sonuçları açıklandı! Bekçilik sınav sonuçları 2021 öğrenme ekranı!

Gelen bir son dakika haberine göre Polis Akademisi Başkanlığı yeni bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda 400 bekçi alımı başvuru sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Bekçilik sınav sonuçları sorgulama ekranı haberimizde

Polis Akademisi Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden kritik bir duyurul yayımladı. Yayımlanan duyuruda 2021/1 bekçi alım yazılı sınav sonuçlarının açıklandığı belirtildi. Başvuru sonuçlarına ilişkin ilgili link haberimizin sonuna eklenmiştir.

YENİ DUYURU YAYIMLANDI

Resmi web sayfası üzerinden “2020/1. DÖNEM ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİLİĞİ (İSTANBUL) YAZILI SINAVINA KATILAN ADAYLARIN DİKKATİNE” başlığı ile bugün yeni bir duyuru yayımlandı.

SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

“2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı sonuçları açıklandı.

20.01.2021 tarihinde yapılan 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavına katılan adaylar, Milli Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesi http://www.meb.gov.tr ya da https://www.odsgm.meb.gov.tr adresinde yayımlanan sınav sonuçlarına ilişkin itiraz dilekçelerini 17 Şubat 2021 tarihi saat 17.00’a kadar şahsen veya faks (0 312 462 87 29) ile POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞINA ulaştıracaklardır.  İtirazlara ilişkin değerlendirme sonuçları 24 Şubat 2021 tarihinde adaylara dilekçelerinde belirtecekleri irtibat numaraları ile bildirilecektir.

Adaylar, itiraz başvurularını MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 30 TL (otuz TL KDV Dâhil) itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu/ATM işlem fişi ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile yapacaklardır.

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, adı, soyadı, imzası, iletişim bilgileri, banka dekontu/ATM işlem fişi olmayan dilekçe ile yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmaz”

SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

BEKÇİ ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Bekçi alım sınav sonuçlarının açıklanmasından sonra alımların ne zaman yapılacağı merak ediliyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun 2 bin civarında eksik olduğunu ve kadro verilmesi halinde 10 bin alım yapılabileceğini ifade etmişti. Henüz bekçi alımı için tarihler belli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir