Kültür-sanat

Mezarlıkta büyük skandal! Söyledikleri ve yaptıkları ile pes dedirttiler!

Youtube üzerinden 1 milyondan fazla aboneye sahip Muhammed Emen isimli fenomenin son videosunda yer alan mezarlık görüntüleri pes dedirtti. Mezarlıkta edilen küfürler ve yapılanlar seyircileri çileden çıkardı.

Youtube üzerinden çektikleri videolarla ünlenen ve ardından Facia Üçlü isimli film çeken Youtuber Mami Emen’in en son çektiği videoda yer alan görüntüler pes dedirtti. Arkadaşlarını alçı ile kaplayarak tren raylarına koyan ardından mezarlığa götürüp küfürler savurdukları anları paylaşmaları mezarlıkta acılı ailelerin yanı sıra görüntüleri izleyenleri şok etti.

MASKESİZ VE MESAFESİZ

Öte yandan çektikleri videoda sosyal mesafe ve maske kullanmadan çekim yaptıkları görülen Youtuber Mami Emen ve arkadaşlarının mezarlıkta sergiledikleri tavır herkesi şaşırttı.

KÜFÜRLER HAVADA UÇUŞTU

Arkadaşlarını getirdikleri mezarlıkta dua ettikten sonra küfürler eden “S… Lan ordan” vb. kelimeler kullanarak adeta bulundukları mekanı unutan Youtuber Mami Emen ve arkadaşlarının yaptıkları izleyiciler tarafından da hoş karşılanmadı.

TAKİP VE BEĞENİ UĞRUNA MEZARLIKTA EĞLENDİLER

Takipçi kazanmak ve beğeni toplamak için insanların hüzünlü oldukları mekanların başında gelen mezarlıkta birbirlerine karşı sergiledikleri tavırlarla eğlenen kişiler bu kadar da olmaz dedirtti.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir