Personel Alımı

Kocaeli Üniversitesi personel alım ilanı yayınladı!

Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü 8 Mart 2021 tarihinde yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre Kocaeli Üniversitesi, hemşire, laborant, röntgen teknisyeni, farklı branşlardan sağlık teknikeri ve Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti kadrolarına personel alımı yapacak. Personel alımı başvuruları bugün başladı ve 15 gün devam edecektir.

PERSONEL ALIM İLANI

Personel alımına ilişkin yayınlanan ilanda ‘’ Üniversitemiz birimlerinin personel ihtiyacının karşılanması amacıyla KPSS (B) gurubu puan sırasına konulmak kaydıyla (Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti unvanlı pozisyon için sınav şartı aranmamaktadır.) sözleşmeli personel istihdamı yapılacaktır.

KPSS ŞARTI

2020 KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için KPSSP93, lise mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

KPSS puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanıp göreve başlatılacak olanlar, istihdam edilecekleri birimlerde aynı sınıftaki diğer personelin tabi olduğu çalışma saat ve usulüne tabi olarak çalışacaklardır.

Hemşire alımı, laborant alımı, röntgen teknisyeni alımı, sağlık teknikeri alımı ve Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti alımı için belirtilen özel başvuru şartlarına, başvuru adresi ve diğer detayları resmi ilan üzerinden görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ