İş İlanlarıPersonel AlımıSağlık Personeli

Üniversite hastanesine KPSS puan sıralamasına göre 20 hemşire alınacak!

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi bugün yeni bir sağlık personeli alım ilanı yayınladı. İlana göre, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesine KPSS puan sıralamasına göre 20 hemşire alınacak! Hemşire alımına ilişkin yayınlanan resmi ilan detaylarında ‘’Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP3 puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlarda sözleşmeli personel alınacaktır’’ denildi. Peki, iş başvurusu nasıl yapılacak? Başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar…

Hemşire alımı için başvuruda bulunacak adayların öncelikli olarak 2020 KPSS (B gurubu) sınavına girmiş olmaları ve Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ

1- Başvurular; ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı günden itibaren elektronik ortamda, üniversitemiz web sayfasında (www.hmku.edu.tr / www.mku.edu.tr ) ilan edilecek link üzerinden e-devlet şifresi kullanılarak 15 gün içerisinde yapılacaktır. Başvurular 19 Mart’ta başladı ve 2 Nisan 2021 tarihinde sona erecektir. 

2- Adaylar sistemde kayıtlı formda ilgili alanları doldurup, istenen belgeleri sisteme okunaklı olacak şekilde yükleyeceklerdir.

3- Adaylar ilanda belirtilen pozisyonlardan sadece birine başvuru yapabileceklerdir.

4- Koronavirüs salgını nedeniyle şahsen veya posta yoluyla başvuru kabul edilmeyecek olup, bu şekilde başvuru yapan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörülüğü tarafından hemşire alımına ilişkin yayınlanan resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir