Kültür-sanat

Canan Ergüder’den acı haber! Meme kanserine yakalandı!

Ekranların sevilen isimlerinden biri olan ve şu anda Star TV’de yayımlanan Menajerimi ara dizisinde önemli bir karaktere hayat veren Canan Ergüder’den acı haber geldi. Gelen son dakika haberine göre ünlü oyuncunun meme kanserine yakalandığı ve bu sebeple de diziden ayrılma kararı aldığı öğrenildi.

Meme kanserine yakalanan ünlü oyuncunun yakın zamanda kemoterapi görmeye başlayacağı ifade edildi. 1 çocuk annesi Ergüder rahatsızlığından dolayı diziden ayrılacak.

MEME KANSERİ TEŞHİSİ KONULDU

Star TV ekranlarının sevilen ve izleyenleri ekranlara kilitleyen dizilerinden olan Menajerimi Ara dizisi oyuncusundan kötü haber geldi. Dizide “Feris” karakterine hayat veren Canan Ergüder’e meme kanseri teşhisi konuldu.

ERKEN TANI SAYESİNDE KEMOTERAPİYE BAŞLAYACAK

Erken tanı sayesinde hemen tedaviye başlanan 1 çocuk annesi Canan Ergüder’in sağlık durumunun ve moralinin iyi olduğu ifade edildi. Yakın zamanda kemoterapiye başlayacak olan Canan Ergüder’e oyuncu eşi Kenan Ece ve ailesi destek veriyor.

PAYLAŞIM YAPMADI

Ünlü oyuncunun bu sebeple Menajerimi Ara dizisinden ayrılmak için izin istediği ve çekimleri bıraktığı belirtildi. Ergüder, konuyla ilgili herhangi bir paylaşım da yapmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir