Gündem

Acı haber! Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti!

Gelen bir son dakika haberine göre İzmir’in Torbalı ilçesinin Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti. Belediye başkanı solunum rahatsızlığı sebebi ile bir süredir hastanede tedavi altındaydı. Acı haber gün gece saatlerinde geldi.

Belediye Başkanı Uygur’un ailesinin oturduğu evde 6 Mart tarihinde yangın çıkmıştı. Çıkan yangında Başkan Uygur, eşi ve oğullarının da olduğu toplam da 7 kişi dumandan etkilendiği için hastaneye kaldırılmıştı.

57 YAŞINDA HAYATINI KAYBETTİ

6 gün sonra taburcu olan Uygur, 14 Nisan tarihinde yeniden solunum sıkıntısı çekmesi sebebiyle, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak 57 yaşındaki Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur hayatını kaybetti.

BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI YAYIMLANDI

Acı haberin duyurulmasının ardından pek çok isim başsağlığı mesajı yayımladı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yaptığı paylaşımında, “Torbalı Belediye Başkanımız Ramazan İsmail Uygur’u kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Uygur’a Allah’tan rahmet; başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine sabır diliyorum. Başımız sağ olsun” dedi.

İmamoğlu’ndan da Twitter üzerinden taziye mesajı yayımlandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu mesajında, “Torbalı Belediye Başkanımız Ramazan İsmail Uygur’a Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınları, sevenleri ve Cumhuriyet Halk Partisi ailemizin başı sağ olsun. Mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Torbalı Belediye Başkanımız Sayın İsmail Uygur’u kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Acımız büyük” paylaşımını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir