Kültür-sanat

Sadakatsiz yeni bölüm neden yok? Sadakatsiz final mi yaptı? Ara verildi! Kanal D yayın akışı..

Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Sadakatsiz dizi, her Çarşamba günü yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Ancak izleyenler, bu akşam Sadakatsiz dizisinin yeni bölüm için Kanal D ekranını açtıklarında dizinin yeni bölümünü göremediler. Bunun üzerine internette Sadakatsiz yeni bölüm neden yok? Sadakatsiz final mi yaptı? araştırmaları hız kazandı.

Sadakatsiz 27. bölüm fragmanı da hafta içi yayınlanmadı. Bunun üzerine izleyenler 21 Nisan Kanal D yayın akışı detaylarını araştırmaya başladı. İşte konuyla ilgili tüm ayrıntılar..

ARA VERİLDİ

Sadakatsiz dizisi çekimlerine ara verildiği öğrenildi. Dizinin 27. yeni bölümü bu hafta ekranlara gelmeyecek. Ülkemizi uzun bir süredir etkisi altında tutan Sadakatsiz dizisi koronavirüs arası verdi. 21 Nisan Çarşamba Kanal D yayın akışı içerisinde Sadakatsiz dizisinin tekrar bölümünün yayınlandığı görüldü.

SEVİLEN OYUNCU ENTÜBE EDİLDİ

Aynı zamanda dizinin sevilen oyuncularından olan ve Haluk Güçlü karakterini canlandıran Burak Sergen geçtiğimiz haftadan beri yoğun bakımda koronavirüs tedavisi görüyor. Usta oyuncunun eski eşi bugün Burak Sergen’in entübe edildiğini duyurdu.

DETAYLAR VE AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYIN

21 NİSAN ÇARŞAMBA KANAL D YAYIN AKIŞI

07:00 Sihirli Annem

09:00 Neler Oluyor Hayatta?

11:00 Yaprak Dökümü TEKRAR

13:15 Gelinim Mutfakta

16:00 Arda’nın Ramazan Mutfağı

16:45 Aşk-ı Memnu TEKRAR

18:45 Kanal D Ana Haber

20:00 Sadakatsiz TEKRAR

22:45 Camdaki Kız TEKRAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir