EkonomiGündem

Garanti Bankası’nda hesabı olanlar dikkat! 1 Mayıs’ta değişiyor!

Garanti Bankası’nda hesabı olan herkesi çok yakından ilgilendiren bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada banka faiz oranlarını değiştirdiğini duyurdu. 1 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olacak yeni faiz oranlarına ilişkin bilgilendirme SMS ile yapıldı.

Garanti Bankası müşterilerine SMS göndererek yeni faiz hakkında bilgilendirmede bulundu. Garanti BBVA müşterilerine göndermiş olduğu mesajda 1 Mayıs tarihinden itibaren Avans Hesap aylık akdi faiz oranı yüzde 1,98, gecikme faiz oranının ise yüzde 2,28 olarak güncellendiği belirtildi. İşte detaylar..

1 MAYIS’TA UYGULANACAK

Banka tarafından yapılan açıklamada, “Değerli müşterimiz, 01.05.2021 tarihinden itibaren, Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabi) aylık akdi faiz oranı %1.98, gecikme faiz oranı ise %2.28 olarak güncellenecektir. İyi günler dileriz” ifadesi kullanıldı.

GARANTİ BANKASI ÇALIŞMA SAATLERİ

Salgın sebebiyle tam kapanma geçildi. Birçok banka bu kapsamda çalışma saatlerini değiştirdi. Saatleri değişen tüm bankalar müşterilerine yeni çalışma saatlerini duyurdu. Garanti Bankası da 12 Nisan Pazartesi gününden itibaren çalışma saatlerini 10.00 – 12.30 ve 13.30 ve 16.30 arasında hizmet vermeye başlayacağı ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir