Kültür-sanat

Çarşamba günlerinin sevilen dizisi final yapıyor!

Çarşamba günlerinin sevilen dizisi olan ve TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi final yapıyor. Dizi, son dönemlerde istenilen başarıya ulaşamayınca, final kararı aldığını duyurdu. Hayranlarının üzüldüğü bu haber sonrasında Doğduğun Ev Kaderindir final tarihi merak konusu oldu.

Başrollerini Demet Özdemir, Engin Öztürk ve İbrahim Çelikkol’un paylaşmış olduğu dizi final kararı aldı. Geçtiğimiz haftalarda başrollerden biri olan İbrahim Çelikkol diziye veda etmişti.

Yazar Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Camdaki Kız kitabı gibi bir hikayeden esinlenerek ekranlara taşınan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi final yapıyor. Dizinin önümüzdeki hafta Çarşamba günü 43. bölümde ekranlara veda edeceği belirtildi.

43. BÖLÜMDE FİNAL YAPACAK

İlk sezonda istediği başarıyı yakalayan ancak son dönemlerde reytinglerde istediği sonucu alamayan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, Total grubu reytinglerde ilk 10 program arasına giremedi. Yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturmuş olduğu Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 12 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan 43. bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir