Kültür-sanat

Çocuklar Duymasın’ın Fıs Fıs İsmail’i Süleyman Yağcı’dan üzücü haber!

Bir dönem yayınlanan ve herkesin gönlünde taht kuran Çocuklar Duymasın dizisinin Fıs Fıs İsmail’i olarak tanınan ünlü oyuncu Süleyman Yağcı’dan üzücü haber geldi. Gelen son bilgiye göre Yağcı, bugün açık kalp ameliyatına girdi.

Ameliyata girmeden önce açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, “Bayrama çıkarsak ne mutlu. Çıkanların bayramı mübarek olsun. Çıkmazsak da yaşayanlara nice mutlu bayramlar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Çocuklar Duymasın dizisinde Fıs Fıs İsmail karakterine hayat veren İsmail Yağcı, bugün Üsküdar’da bulunan özel bir hastanede açık kalp ameliyatına alındı. Alkol ve sigara gibi zararlı madde kullanmamasına rağmen kalbini stres sebebi ile zarar gördüğünü ve bu sebeple de acil olarak ameliyata alındığını belirtti.

SİGARA VE ALKOL KADAR TEHLİKELİ

Yağcı, yapmış olduğu açıklamasında sigara ve alkol kadar tehlikeli bir şey olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Sigara ve alkol kadar daha tehlikeli bir şey var, stres. Lütfen stresten uzak durun. Benim sigaram ve alkolüm yok ama ana damar tıkanmış ve kalbimin çok büyük darbeler aldığını doktorlar söylediler. Acil olarak ameliyata giriyoruz şimdi. Sebebi stres. Herkese stresten uzak durmasını, üç günlük dünyada hayatın yalan olduğunu bilerek yaşamasını tavsiye ederim. Herkesin duasına ihtiyacımız var. Herkese çok teşekkür ediyorum. Çok dostlarımız geldi. Ziyaret yasağımız var ama dua etmeye yasak yok. Herkesin duasını bekliyoruz”

“BAYRAMA ÇIKARSAK NE MUTLU”

Önümüzde yaklaşmakta olan Ramazan Bayramı için temennilerini ileten Yağcı, açıklamasının devamında, “Bayrama çıkarsak ne mutlu. Çıkanların bayramı mübarek olsun. Çıkmazsak da yaşayanlara nice mutlu bayramlar diliyoruz. Allah devletimize milletimize zeval vermesin. İnşallah biz de bayramı göreceğiz. Orucumuzu tuttuk. Yarın bayram. Bugün inşallah çifte bayram yaşarız. Ameliyatımız başarıyla geçer inşallah. Çok büyük bir kalp ameliyatı olacak. Çünkü açık kalp ameliyatı olacak. Açık kalp ameliyatları çok büyüktür. Ama Allah’tan umut kesilmez” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir