Bilim, Teknoloji

Twitter kullananlar dikkat! Artık ücretli oluyor! İşte paralı Twitter’ın fiyatı ve özellikleri..

Dünya’nın bir dönem en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter yeni bir karar aldı. Gelir yaratmakta diğer uygulamalara göre zorlanan Twitter, artık cüretli üyelik modelini kullanıcılara sunuyor. Hatta bazı ülkelerde kullanıma bile sokulan ücretli Twitter hakkında merak edilen detaylar haberimizde

Twitter Blue adı ile Twitter artık ücretli oluyor. Ücretli hale gelen uygulama şu anda İngiltere ve ABD’de hizmete girdi. Gelen son bilgiye göre uygulamanın bu hali kullanıcılar için zorunlu olarak tutulmayacak. İsteyen kullanıcılar ek özelliklerin olduğu bu modele kendi istekleri ile geçebilecek.

TWİTTER PARA KAZANAMIYORDU

Diğer sosyal medyalara kıyasla gelir yaratmakta zorlanan Twitter uygulaması için uzun zamandır yeni bir model üzerinde çalışılıyordu. Konu ile ilgili yapılan son açıklamaya göre İngiltere ve ABD’de tüm kullanıcılar için bu model hizmete açıldı. Dünya genelinde ortalama yüzlerce milyon kullanıcısı olan uygulama, kar sorununu çözmek adına böyle bir yöntem bulduklarını dile getirdi.

ÜCRETLİ TWİTTER FİYATI

Uygulamanın İngiltere’deki fiyatı 2,49 sterlin olarak açıklanırken, ABD’deki fiyatı 2,99 Dolar. Türkiye’deki liste fiyatı ise 30,99 TL olarak listelendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir