Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan ne müjdesi açıklayacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan müjde açıklaması!

Tüm Türkiye merakla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün açıklayacağı müjde açıklamasına kilitlenmiş durumunda. Bunun üzerine internet üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklayacağı müjde nedir araştırması hı kazandı.

Geçtiğimi günlerde bir canlı yayına katılan Erdoğan, Cuma gününü göstererek, bir müjde açıklayacağını duyurmuştu. Zonguldak’ta açıklayacağı müjde merak konusu oldu. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan müjde açıklaması ne zaman, saat kaçta yapılacak?

“CUMA GÜNÜ BİR MÜJDE AÇIKLAYACAĞIZ”

Bir televizyon kanalının canlı yayınına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma gününü işaret ederek, şu açıklamayı yapmıştı:

“Cuma günü Zonguldak’ta bir müjde açıklayacağız. Zonguldak’ta Uzun Mehmet Camii’nin açılışını yapacağız. Oradan da Kanuni sondaj gemimizle bağlantımızı kuracağız. Oradan açıklamamızı yapacağız”

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MÜJDE AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın müjde duyurusundan sonra özellikle sabah saatlerinden itibaren internet üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan müjde açıklaması ne olacak? sorusuna cevap aranmaya başladı.

Konu ile ilgili Erdoğan’ın Karadeniz’de yeni bir gaz keşfine ilişkin açıklama yapması bekleniyor. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla heyecanlandırdı.

Yapılan paylaşımda tarih olarak 4 Haziran Cuma saat 18.00 işaret edildi. İpucunun Amasra olduğu ve Amasra-1 kuyusunda keşfedilen doğal gaz miktarı ile ilgili açıklama yapılacağı iddia edildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir