Ekonomi

ING Bank 0 faizli kredi kampanyası yarın sona eriyor! Acele edin!

ING Bank geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasıyla yüzde 0 faizli kredi verileceğini duyurmuştu. Acil 5 bin TL nakit ihtiyacı olanlar için sunulan yüzde 0 faizli kredi için başvurular yarın sona eriyor. Peki, ING Bank 0 faizli kredi uygulamasından kimler yararlanabilir? İşte detaylar..

ING Bank faizsiz kredi müjdesi verdi. Geri ödemesiz 12 ay şeklinde faiz eklenmeden yapılacak olan yüzde 0 faizli kredi kampanyasından yeni ING’li olanlar yararlanabilecek. Bu kapsamda 5 bin TL’ye kadar sıfır faizli ihtiyaç kredisi verilecek. Başvuruda bulunmak isteyenler için son tarihin yarın olduğu ifade edildi.

BAŞVURULAR YARIN SON

ING Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre son başvurular 14 Haziran tarihine kadar yapılacak. İlk 5 bin kişi ile sınırlandırılacak olan kredi 5 bin TL’ye kadar verilebilecek.

YENİ MÜŞTERİLERE YÖNELİK KAMPANYA

ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı konu ile ilgili şu ifadeyi kullandı:

“ING olarak müşterilerimizin hayatında bankacılığın yerini en aza indirerek onları önceliklerine odaklanıp istedikleri hayatı yaşamaları için cesaretlendiriyoruz. Müşterilerimize her zaman, her yerden, kolay, akıllı ve kişisel bir deneyim yaşatarak zahmetsiz bir bankacılık hizmeti sunmanın yanı sıra ekonomik olarak onları desteklemeyi önemsiyoruz. Bu kapsamda ING ailesine katılacak yeni müşterilerimize yönelik geliştirdiğimiz avantajlı ihtiyaç kredi kampanyamız ile salgın döneminde nakit ihtiyacı olan müşterilerimizin yanlarında olmayı amaçladık”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir