Ekonomi

Paraya ihtiyacı olanlara QNB Finansbank 500 TL taksitli kredi veriyor! Düşük faizli kredi başvuru ekranı

Pandemi döneminde nakit ihtiyacının daha da arttığı vatandaşlar, bankaların yeni kampanyaları araştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda müşterilerini memnun etmek ve müşteri sayısını genişletmek isteyen QNB Finansbank çok önemli bir kampanyayı duyurdu.

QNB Finansbank kredi kampanyası hakkında yaptığı açıklamasında ayda sadece 500 TL ödemeli, 36 ay vade seçenekli kredi verdiğini duyurdu. Kredi hakkında merak edilen detaylar ve QNB Finansbank açıklaması haberimizde..

YÜZDE 1,39 FAİZLE VERİLİYOR

Banka yaptığı açıklamasında her türlü acil nakit ihtiyaçları için QNB Finansbank destek verdiğini belirterek, yüzde 1,39 oranında faiz sunduğunu duyurdu. Aylık 500 TL taksitle krediden yararlanmak isteyenler için en fazla 13 bin TL kredi verileceği ifade edildi.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank’ta hesabınız varsa “Hemen Başvur” butonuna tıklayabilir, başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank müşterileri, 0850 220 8 573 numaralı  Alo Kredi hattımızı arayarak da 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.

Kredi başvurunuzu dakikalar içerisinde Türkiye’ nin krediye özel ilk mobil uygulaması KrediGO aracılığıyla yapmak için mobil uygulamamızı buradan tıklayabilirsiniz.

TC Kimlik numaranızı 5030’a SMS atarak anında başvuruda bulunabilirsiniz.

İnternet Şubesi ve QNB Mobil üzerinden yapılan başvurularda herhangi bir belge talep edilmemektedir. Farklı kullanım amaçlarına yönelik kredi çeşitleriyle sizleri rahatlatacak finansman çözümlerimiz için diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir