Genel

Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! Ziraat Bankası mobil çöktü mü?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ziraat Bankası’nda hesabı olan herkesi yakından ilgilendiren önemli bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz günlerde Akbank müşterileri, mobil bankacılık uygulamalarını bir süre kullanamamış, müşteriler mağdur olmuştu. Gelen bir son dakika haberine göre benzer bir olay Ziraat Mobil’de yaşanıyor. Ziraat Mobil uygulamasına giremeyen kullanıcılar Ziraat Bankası mobil çöktü mü? Araştırması yapıyor.

Ziraat Bankası müşterilerinin büyük bir kısmı, internet bankacılığına girdikten sonra hesap bilgilerine bir türlü ulaşım sağlayamıyor. Giriş yapamayan kullanıcılar ise Ziraat mobil çöktü mü? Ziraat Mobil uygulamasına neden giriş yapılmıyor? Sorularına cevap arıyor.

ZİRAAT MOBİL ÇÖKTÜ MÜ?

Ziraat mobil uygulamasına giriş yapılamazken, Ziraat Bankası ATM’lerinden de işlem yapılamadığı öğrenildi. Kullanıcılar internet bankacılığından işlem yapmak istediklerinde, banka tarafından ret cevabı alıyor.

Bazı müşteriler, “Özür dileriz işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyin” uyarısı alırken bazı müşteriler ise “İnternet bağlantınızda sorun yaşıyor olabilirsiniz. Lütfen internet bağlantınızı kontrol ettikten sonra tekrar deneyiniz” uyarısı alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir