Ekonomi

Ziraat Bankası 100 TL veriyor! 10 gün sonra sona erecek!

Kamu bankalarından olan Ziraat Bankası son kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Banka yaptığı açıklamasında Kurban Bayramı’na ilişkin sunduğu ve 10 gün sonra sona erecek kampanyanın detaylarını açıkladı.

Ziraat Bankası yaptığı kampanya açıklamasında Bankkart ile 750 TL’ye kadar ulaşan her harcamaya 25 TL, toplam da 100 TL nakit verildiğini duyurdu. Ancak kampanya 26 Temmuz tarihinde yani 10 gün sonra sona eriyor.

KAMPANYANIN KOŞULLARI AÇIKLANDI

Ziraat Bankası kampanya koşullarını açıklarken 100 TL kampanyasının 1 Temmuz – 26 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerli olacağı açıklandı. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Kampanya 1 Temmuz – 26 Temmuz 2021 tarihleri için geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında Bankkart Mobil’den katılım sağlanabilecektir.

Kampanyaya katılan müşteriler, kampanya süresince Bankkart ile yapılacak 750 TL’ye ulaşan her harcamaya 25 TL, toplamda 100 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği azami Bankkart Lira tutarı 100 TL ile sınırlıdır.

Harcama tutarı için Bankkart’ın banka kartı ve kredi kartı özellikleri ile yapılacak işlemler toplamı dikkate alınacaktır.

Kampanyaya asıl kart müşterileri katılabilir. Kampanyaya katılım sağlamış asıl kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan işlemler ve kartlı mobil ödemeler de asıl kartın kampanya harcamalarına dahil edilecektir.

İptal, iade, Bankkart Lira kullanımı, nakit çekim, fatura ödeme, kurumsal tahsilat, karta para yükleme, para transfer işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya dahil olmuş işlemlerin iade edilmesi durumunda yüklenen Bankkart Lira’lar geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar kredi kartına veya hesaba borç olarak yansıtılacaktır.

Kampanyaya sadece bir kez katılım sağlanabilecektir.

Kazanılan Bankkart Lira’lar 10 Ağustos 2021 tarihinde yüklenecek ve süre kısıtlaması olmadan kullanılabilecektir.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir