Ekonomi

Halkbank duyurdu! Aylık sadece 196 TL taksitle mini krediniz hemen hesabınıza yatırılıyor!

Vatandaşların son dönemlerde nakde olan ihtiyaçları artmaya devam ediyor. Son olarak Halkbank tarafından yapılan açıklamada aylık sadece 200 TL taksitle 5 bin TL kredi verileceği duyuruldu. Emeklileri yakından ilgilendiren açıklamada 36 ay vade imkanının olduğu mini kredi paketinin detayları açıklandı.

Banka açıklamasında 5 bin TL 36 ay vadeli mini kredi kullanılmasının durumunda geri ödeme miktarının sadece aylık 192 TL 90 kuruş olacağı duyuruldu. Faiz oranının yüzde 1,60 olduğu ifade edilen mini kredi için bankanın belirlediği kurallara uymak gerekiyor.

Kredi çekmek ve anlık nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar için detaylar açıklandı. Emekliler maddi olarak zorluk çektikleri durumda bankaların yolunu tutarak kredi çekmek istiyor. Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre emeklilere 5 bin TL tutarında mini kredi veriliyor. 36 ay vade ile sunulan kredide aylık geri ödeme miktarının 192 TL 90 kuruş olduğu açıklandı. Peki, bu krediden nasıl faydalanılacak?

HALKBANK MİNİ KREDİ NEDİR?

Halkbank mini kredi, emeklilere sunmuş olduğu mini bir kredi paketidir. Maaşını Halkbank’tan alan ya da maaşını aktarmayı taahhüt eden emeklilere 5 bin TL’ye kadar kredi verileceği açıklandı. Bunun için aylık nakit ihtiyacı için yüzde 1,60 oranında faiz uygulanacağı duyuruldu.

MİNİ KREDİ HAKKINDA DETAYLAR

5 bin TL’ye olan kredi ihtiyaçlarında aylık yüzde 1,60 oranında faiz uygulanacağı belirtildi. Kredi ödemeler:

Aylık eşit taksitli

Artan taksitli

Azalan taksitli

3 ayda bir eşit taksitli

Serbest ödemeli olarak yapılabilir.

Başvurularınızı;

Halkbank İnternet Şubesi veya Halkbank Mobil Şube’ye giriş yaparak hemen başvurabilir ya da, en yakın Halkbank Şubesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir