İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

22 – 30 yaş arası kadın erkek hastane personel alımı başladı! Başvuru için tıklayın!

Resmi Gazete’de yeni personel alım ilanları yayımlanmaya devam ediliyor. Yayımlanan son ilana göre Kırıkkale Üniversitesi bünyesine hasta bakımı ve temizliği hizmetleri kategorisinde hastane personeli alımı yapılacak. 22 – 30 yaş arasındaki adayların başvurabileceği personel alımında adayların noter kurası ve sözlü sınavla işe alınacağı belirtildi.

Kırıkkale Üniversitesi hastane personeli alımı için başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı açıklandı. 5 Ağustos ve 9 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan alımlara dair merak edilen tüm detaylar ve başvuru ekranı haberimizin devamında..

BAŞVURU ŞARTLARI

KPSS şartsız sürekli işçi alımı için, 4857 sayılı İş Kanunu ile mezkûr Kanuna dayanılarak çıkarılan, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca, Üniversitemiz Tıp Fakültesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere, İŞKUR açık ilanında belirtilen genel ve özel şartları sağlayan adaylar arasından Sürekli İşçi alımı yapılacaktır” ifadesi kullanıldı.

İstihdam edilecek işçiler, noter kurası ile belirlenecek açık iş gücü sayısının (ilan edilen kadro sayısı) 4 (dört) katına kadar çağrılacak adaylar arasından, yapılacak Sözlü Sınav sonucuna göre belirlenecektir.

İşçi alımına ilişkin bu ilana başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden 05/08/2021 – 09/08/2021 tarihleri arasında elektronik (online) olarak yapılacaktır. Kura yeri, tarihi ve saati İŞKUR açık iş ilanında belirtilecektir.

İlan edilen pozisyonlara atanacaklar için deneme süresi 4857 sayılı İş Kanunu uyarınca 2 (iki) aydır.

Başvuru şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları; ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında sonlandırılacaktır.

İşçi alım sürecinin her aşamasında; sözlü sınav yeri, tarihi, saati ve atanacak adaylardan istenilecek belgeler ve söz konusu belgelerin teslim tarihine ilişkin tüm bilgilendirme ve duyurular, Üniversitemizin https://kku.edu.tr internet adresinde ilan edilecektir. Bu hususlara dair adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacak ve bu ilanlar tebligat mahiyetinde olacaktır.

BAŞVURMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir