Ekonomi

Başvuran herkese koşulsuz şartsız 25 bin TL ihtiyaç kredisi imkanı!

Bankaların ihtiyaç sahibi vatandaşlara sundukları kredi kampanyaları peş peşe açıklanıyor. Üstelik birçok banka, teminatsız ipoteksiz toplam 25 bin TL’ye kadar koşulsuz şartsız kredi veriyor. İşte detaylar…

KREDİ NOTU ÖNEMLİ

Kredi ödemelerini zamanında yapmayan kişilerin kredi notu düşüyor. Birçok banka da müşterisine kredi tanımlarken kredi notunu esas alıyor. Yapılan kredi başvuruları onaylanmadığında da kredi notunda belli bir düşüş yaşanıyor.

Bu gibi durumlar yaşamamak için kredi borçlarının zamanında ödenmesi ve banka ile ilişkilerin güçlü tutulması gerekiyor. Bankadan mevduat hesabı açılırsa ve otomatik fatura ödemeleri oluşturulursa da kredi notunda belli bir yükselme yaşanabiliyor.

KOLAY KREDİ VEREN BANKALAR

Qnb Finansbank,
ING,
Enpara,
Denizbank, kolay kredi veren bankalar arasında bulunuyor.

Ayrıca çoğu banka 25 bin TL ihtiyaç kredisi için ipotek istemiyor.

ING KREDİSİ

ING, sicil notu düşük olan kişilere kredi veren bankalardan. Sicil notu düşük olan ve kara listede olan kişilere yüksek faiz oranları ile kredi sunuyor.
Ayrıca bir de kefil isteniyor.

QNB FİNANSBANK KREDİSİ

Bankanın, kara listede olan ve kredi notu düşük olan kişilere kredi verirken aradığı tek şart kredi notunun 900’ün altında olmaması.

ENPARA

Qnb Finansbank kuruluşu olan bu dijital bankacılıktan kredi çekilmesi için gereken tek kriter sigorta primlerinin düzenli olarak yatması.

DENİZBANK KREDİSİ

Denizbank da, kara listede olan ve sicili düşük olan kişilere 25 bin TL’ye kadar 60 aya varan vade ile kredi çekme imkanı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir