EkonomiGündem

18 yaşından küçük çocuğu olanlara 100 lira hediye ediliyor! Son başvuru 8 Ekim’de

Akbank tarafından çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda 9 Ağustos ile 8 Ekim tarihleri arasında 18 Yaşından küçük çocuklarına BES yaptıran müşterilere 100 TL’ye kadar chip-para hediye edileceği bildirildi. Bu konu hakkında banka kurumsal internet sitesi üzerinden bir duyuru yaptı.

100 TL HEDİYE EDİLECEK

Akbank tarafından yapılan duyuruda BES yaptıran müşterilere 100 TL’ye kadar chip-para hediye edileceği ifade edildi. Yapılan açıklamada, 400 TL’ye kadar katkı payı ödeyen müşterilere 50 TL chip-para, 400 TL ve üzeri katkı payı ödeyen müşterilere 100 TL chip-para hediye edileceği bildirildi.

KATILIM KOŞULLARI

BES’e katılım için bazı koşullar da belirtildi. Bu koşullar ise şöyle:

18 yaş altı BES için katılımcı, teklif imza tarihi itibarı ile 19 Yaşından gün almamış olmalıdır.

18 yaş altı katılımcı için Katılımcı Ad ve Hesabına Katkı Payı Ödeyen kişinin katılımcının yasal temsilcisi olması gereklidir.

18 yaş altı için sözleşme üzerindeki değişiklik işlemleri, sözleşmeyi oluşturan/ teklif formunu imzalayan yasal temsilci tarafından yapılacaktır.

18 yaşını dolduran katılımcılar hakların devri ile sözleşmede yer alan haklarını katılımcı ad ve hesabına katkı payı ödeyen kişiden devir alabilme hakkına sahip olacaklardır.

Bu konunun detayları için Akbank’ın kurumsal internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.