Bilim, TeknolojiGenelGündemTeknoloji

WhatsApp kullananlar dikkat! Bu yeni özelliği çok seveceksiniz

Özellikle son günlerde getirdiği güncellemelerle gündemden düşmeyen WhatsApp, şimdi de yeni bir özellik üstünde çalışıyor. Kullanıcıların çok seveceği ve memnun kalacağı bu özellik, mesajlaşırken eğlenmeye de yeni bir boyut kazandırıyor. İşte merakla beklenen yeni WhatsApp özelliği…

WhatsApp, kullanıcılara, fotoğraflardan sticker (etiket) oluşturabilme özelliğini sunacak. Kullanıcılar bu yeni imkanla fotoğrafları sticker olarak gönderebilecekler.  Bu özellik sayesinde bilgisayardaki herhangi bir görüntü sticker olarak gönderilebilecek. WhatsApp bunun için, mesajların yazıldığı çubuğun hemen yanına yeni bir buton ekleyecek. Bu buton da fotoğrafları sticker’a çevirecek.

Kullanıcının butona basmaktan başka bir şey yapmasına da gerek olmayacak. Gönderilen fotoğraf orijinaline göre çok daha küçük ve sticker halinde olacak. Halen geliştirilmekte olan bu yeni özelliğin ne zaman devreye alınacağı henüz bilinmiyor. Bu yepyeni özellik, şimdilik yalnızca WhatsApp’ın 2.2137.3 kodlu masaüstü beta sürümünde ortaya çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir