Gündemİşkur İş İlanlarıPersonel Alımı

Büyükşehir Belediyesi 144 güvenlik görevlisi alıyor! İşte aranan şartlar ve başvuru şekli

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden olan İstgüven A.Ş tarafından önemi bir ilan yayımlandı. Bu ilan kapsamında İstgüven özel güvenlik görevlisi alımı yapacak. İlan Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü sayfasında yayımlandı ve İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilanlara göre İBB, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 144 güvenlik görevlisi alımı yapacağı duyuruldu.

BAŞVURU DETAYLARI

İBB bünyesine alınacak güvenlik personelleri, İstgüven İstanbul A.Ş’de çalıştırılacak ve güvenlik alımı için başvurular 23 Eylül’e kadar devam edecek. Başvurular İBB kariyer üzerinden (https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5) üzerinden gerçekleştirilecektir.

Yukarıda belirtilen web sitesi üzerinden özgeçmiş oluşturulacak ve başvuru sırasında belge istenmeyecek. Ayrıca gerçekleştirilecek olan mülakat sonrasında bazı bilgi ve belgeler adaylardan talep edilecek.

ARANAN ŞARTLAR

Yayımlanan ilanda çalışma adresi “Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. Dtm Sitesi A3 Blok K:17 Bakırköy/ İSTANBUL” olarak belirtildi. Başvuru şartları ise şöyle oldu:

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetine dair kanun 10.maddesindeki belirtilen şartlara haiz olmak,

Valilik onaylı silahlı /Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak,

En az 1 yıl deneyim sahibi olan Kadın-Erkek adaylar.

İLAN İŞKUR’DA YAYIMLANDI

İşte yayımlanan ilan:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir