EkonomiGenelGündem

Nakit sıkıntısı çekenlere müjde verildi! Aylık 386 TL taksitle hemen alın

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak kişilere, 1.59 faiz oranları ile kredi imkanı sunuyor. 10.000 TL’ye kadar başvuru yapan kişiler, bankanın uyguladığı yeni kampanya ile anında kredi fırsatından faydalanıyor. Belirli şartları taşıyan ve başvuruda bulunan herkes bu kampanyadan yararlanabiliyor. İşte Ziraat Bankası kredi detayları…

Ziraat Bankası son yaptığı kredi faiz güncellemesinden sonra 1.59 faiz oranlarıyla kredi veriyor. 10.000 TL kredi alındığında aylık taksitler 36 ay vade ile 386 TL’ye denk düşüyor. Ayrıca Ziraat Bankası ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme imkanı da sunuyor. Maaşını bu bankadan çeken herkese banka kredi çekme olanağı veriyor.

KREDİ BAŞVURULARI

Ziraat Bankası kredi başvuruları birçok şekilde yapılabiliyor. Dijital başvuru kanallarından da başvuru yapılabildiği gibi, banka şubeleri üzerinden de kimlik ve gelir belgesi sorgulanarak kredi başvurusunda bulunulabiliyor.

İnternet sitesi üzerinden, bankanın mobil uygulaması üzerinden, internet şubesi üzerinden, Ziraat Bankası ATM’si üzerinden ve Çağrı merkezi numarası olan 0 850 220 00 00 numaralı hattan da krediye başvurabilirsiniz.