EkonomiGündem

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 750 lira destek veriliyor!

Halkbank tarafından yeni bir kampanya duyuruldu. Bu kampanya kapsamında emekli maaşını Halkbank’tan alan emeklilere yönelik promosyon ödemesi uygulaması için Sosyal Güvenlik Kurumu ile protokol imzalayan Halkbank, emekli müşterilerine 750 TL’ye varan promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi. Banka tarafından kurumsal internet sitesi üzerinden yazılı bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada emekli maaşını Halkbank’tan 3 yıl süre ile alma sözü veren emekli vatandaşların 750 liraya kadar nakit promosyon kazanacağı ifade edildi.

750 LİRA NAKİT

Yapılan açıklamada maaşını Halkbank’tan alan emeklilere yönelik promosyon ödemesi uygulaması için Sosyal Güvenlik Kurumu ile protokol imzalayan Halkbank emekli müşterilerine 750 TL’ye varan promosyon ödemesi yapılacağı bildirildi. Banka tarafından yapılan açıklamada promosyon tutarı; 1.500 TL’ye kadar brüt maaşlarda 500 TL, 1.500 TL-2.500 TL arası brüt maaşlarda 625 TL, 2.500 TL ve üstü brüt maaşlarda 750 TL olarak belirtildi. Bu ödemeler tek sefere mahsus yapılacak ve emekliler 3 yıl boyunca maaşını Halkbank’tan alma sözü verecekler.

Başvurular Halkbank şubeleri, ATM’leri, İnternet Şubesi ve 0850 222 0 400 DIALOG kanalı aracılığıyla yapılabilecek. Promosyon ödemesinin yanı sıra yurt geneline yaygın şube ve ATM ağından maaş tutarının tamamını çekebilme imkanı kazanacak.

YAPILAN AÇIKLAMA

Konu hakkında yapılan açıklamada “Emekli maaşını Bankamız aracılığıyla alan veya maaşını Bankamıza transfer edecek tüm SGK emeklileri, maaşlarını 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alma taahhüdü karşılığında promosyon ödemesinden faydalanabileceklerdir. Emekli maaşını Bankamıza transfer edecek olan emeklilerin ilk maaşlarının Bankamıza yatması akabinde promosyon ödemesi yapılabilecektir.” ifadelerine yer verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir