Kültür-sanat

İzleyenlerin ağzı açık kaldı! Squid Game 2. Sezon ne zaman çıkacak? Squid Game yeni sezon yayın tarihi..

Netflix son dönemlerde yayınladığı dizilerle izleyenlerden tam not almayı başarıyor. Öyle ki, geçtiğimiz günlerde yayınlanan Kore yapımı olan Squid Game kısa süre içerisinde gündeme bomba gibi düştü. Son derece heyecanlı bir yerde biten Squid Game 2. Sezon ne zaman çıkacak? Squid Game yeni sezon yayın belli oldu mu?

Yayınlandığı günden itibaren gündemde bomba etkisi yaratan Netflix Squid Game dizisi şu anda yeni sezon araştırmaları ile gündeme düştü. Eylül ayında yayınlanan dizinin yönetmeliği ve senaryosu Hwang Dong – Hyuk’a ait.

Diziyi izleyenler sonu ile şaşırıyor. Bu sebeple Squid Game yeni sezon ne zaman çıkacak? Sorusu araştırılıyor.

SQUİD GAME KONUSU

Squid Game şu anda ilk sezonu ile yayınlandı. Netflix’in orijinal Güney Kore yapım dizisi olan popüler yapım toplam da 9 bölümden oluşuyor. Oyuncuların hayatta kalma mücadelesini konu edinen dizi için internet üzerinden Squid Game konusu nedir? Araştırması yapılıyor.

Squid Game konusu olarak maddi sıkıntı içinde olan yüzlerce kişi çocuk oyunları oynamak için bir mekanda toplanır. Kazanın 40 milyon dolar ödül alacağı yarışmada toplam da 6 oyun oynanacaktır. Ancak oyuncular oyu oynamayı kabul ettikten sonra kaybedenlerin öldürüleceğini öğrenir.

Her bölüme biraz daha az yarışmacının geçmeye hak kazandığı oyunda hayatta kalma içgüdüsü arttıkça tehlikenin boyutu da artacaktır.

SQUİD GAME OYUNCULARI

Squid Game oyuncuları tam kadro şu şekilde:

Park Hae-soo – Cho Sang-woo

Lee Jung-jae – Seong Gi-hun

HoYeon Jung – Kang Sae-byeok

Oh Yeong-su Oh Il-nam

Anupam Tripathi, Abdul Ali

Heo Sung-tae Jang Deok-su

Kim Joo-ryoung – Han Mi-nyeo

SQUİD GAME KELİME ANLAMI NEDİR?

Squid Game ne demek? Sorusu da araştırılıyor. Kelime anlamı olarak Kalamar Oyunu ifade edilmektedir. Squid kalamar, Game ise oyun anlamına gelmektedir.

SQUİD GAME 2. SEZON NE ZAMAN?

Squid Game 2. Sezon izleyenler tarafından merak ediliyor. Squid Game yeni sezon tarihi henüz açıklanmadı. Dizinin 2. Sezonunun yayınlanıp yayınlanmayacağı şu an için belli değil. Ancak dünya çapında 1. Numara olan dizinin 2022 yılı içerisinde 2. Sezonunun yayınlanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir