İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKamu PersonelleriKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

İki kamu kurumu İŞKUR üzerinden iş ilanı yayımladı! İki şehirden kamu işçileri alınacak: İŞKUR güvenlik görevlisi, şoför alım ilanları…

İki ayrı şehir, İstanbul ve İzmir‘de ikamet edenler için kamu işçi alım ilanları yayımlandı. İstanbul İstgüven 10 Özel Güvenlik Görevlisi, İzmir Ulaşım ise 22 Otobüs Şoförü alımı için ilan verdi. İlanlara kadın erkek olup şartları karşılayan herkes başvuruda bulunabilecek. Ayrıca başvurular için hiçbir şekilde KPSS şartı da istenmiyor. İki ayrı ilana dair tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz…

İSTANBUL İSTGÜVEN İŞ İLANI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstgüven A.Ş. bünyesine, kadro eksiklerini tamamlamak amacıyla özel güvenlik görevlisi alımı olacak. Toplamda 10 güvenlik istihdam edilecek.

İlana başvuru şartları; 5188 sayılı kanunun 10. maddesindeki şartlara uymak, Valilik onaylı silahlı/silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak, en az 1 yıl deneyim sahibi olmak şeklinde belirtildi.

Başvurular yalnızca özgeçmiş ile kariyer.ibb.istanbul adresindeki Genel Başvuru kısmından 14 Ekim’e kadar yapılacak.

İZMİR İZULAŞ İŞ İLANI

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzulaş ise otobüs şoförü alım ilanı verdi. İlana başvurular 12 Ekim’e kadar sürecek. Ayrıca 1 personel Karoserci kadrosuna alınacak.

Başvuru şartları ise;

Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak,
En az 3 yıllık B sınıfı ehliyet sahibi olmak,
Lise ve dengi okul mezunu olmak,
39 yaşından büyük olmamak.

Başvurular yine yalnızca cv (özgeçmiş) ile info@izulas.com.tr adresine yapılacak.