EkonomiGündem

Sıfır araba alacaklara müjdeli haber geldi! Sıfır faizli kredi veriliyor: İşte otomobil kampanyaları

Araba almak isteyen vatandaşlar için bazı markalar çeşitli kampanyalar düzenliyorlar. Bu doğrultuda Citroen tarafından kampanya duyuruldu ve elektrikli otomobili ile gündeme gelen şirket, şimdi de faiz ödemesiz kredi vermesi ile gündeme geldi. Citroen tarafından yapılan açıklamada ise yüzde sıfır faiz oranı ile otomobil kredisi verileceği belirtildi. Ayrıca bu kampanyanın 31 Ekim’e kadar devam edeceği belirtildi.

Citroen araba satın almak isteyenler için önemli bir kampanya duyurusunda bulundu. Araç şirketi tarafından yapılan açıklamada, C5 Aircross modelin aylık %0 faiz ile satışa çıkarıldığını duyurdu.

KAMPANYANIN DETAYLARI

Citroen tarafından kampanyanın detayları da paylaşıldı. Bu kapsamda kampanyanın detayları şöyle ifade edildi:

C5 Aircross:

31/10/2021 tarihine kadar yetkili satıcılarımızda, Kredi Koruma Sigortası ve PSA Kasko alan gerçek kişilere ve tüzel kişilere uygulanacak aylık %0 kampanya faiz avantajı, perakende kanalından yapılacak araç alımlarının konu olduğu 90.000 TL 12 ay vadeli PSA Finans Kredilerinde geçerlidir. Örnek ödeme planına tahsis ücreti, vergiler ve masraflar dahil edilmiş olup, Kredi Koruma Sigortası ve PSA Kasko dahil edilmemiştir. Maksimum kredi tutarı ve kredi vadesi kanunen belirtilen sınırlara tabidir. Araç bedeli 120.000 TL ve altında olan araçlar için araç bedelinin azami %70’ine kadar ve azami 48 ay vade ile, araç bedeli 120.001 TL – 300.000 TL arasındaki araçlar için araç bedelinin azami %50’sine kadar ve azami 36 ay vade ile, araç bedeli 300.001 TL – 750.000 TL arasındaki araçlar için araç bedelinin azami %30’una kadar ve azami 24 ay ile, araç bedeli 750.001 TL ile 1.500.000 TL olan araçlar için araç bedelinin azami %20’sine kadar ve azami 12 ay vade ile kredi kullanılabilir.

FAİZ ORANI

Araç bedeli 1.500.000 TL’nin üzerinde olan araçlar için kredi kullandırılamamaktadır. Faiz oranı ve taksit tutarı, kullanılan kredi tutar ve vadesine göre değişiklik gösterebilmektedir. PSA Finans’ın finansal çözümleri TEB Finansman A.Ş. tarafından sunulmakta olup kredilendirme şartları TEB Finansman A.Ş. tarafından belirlenmektedir. Kredi Koruma Sigortası çözümleri BNP Paribas Cardif Hayat Sigorta A.Ş tarafından ve PSA Kasko ürünü Aksigorta A.Ş. ve Groupama Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir