EkonomiGündem

Akaryakıt fiyatlarına peş peşe zam gelirken çok büyük kampanya başlatıldı! Benzin, motorin veya LPG alışverişi yapanlara 50 TL verilecek

Akaryakıt ve otogaz alışverişi yapanları ilgilendiren çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu doğrultu yapılan açıklamada kampanyanın 01 Ekim – 15 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerli olacağı belirtildi. Ayrıca açıklamada BP istasyonlarından 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz (yakıt) alışverişi yapan Yapı Kredi World kart müşterilerine 50TL Yapı Kredi BP Puan hediye edileceği bildirildi.

TOPLAMDA 50 TL HEDİYE

Yapı Kredi Bankası müşterileri için yeni kampanyasını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre, Kampanyaya katılan Yapı Kredi World Üye İşyeri olan BP istasyonlarından 01 Ekim – 15 Kasım 2021 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz (yakıt) alışverişi yapan müşteriler 40TL BP Puan! 4 harcamandan birini QR ödeme ile gerçekleştir, 40TL’ye ek 10 TL, toplamda 50TL Yapı Kredi BP Puan kazanacak.

KAMPANYANIN DETAYLARI

Yapı Kredi Bankası tarafından da çeşitli açıklamalar yapıldı. Bu açıklamada kampanyanın detayları paylaşıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kampanyaya tüm Yapı Kredi Kredi Kartları dahil olup, Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir ve kampanya şartlarından faydalanamazlar. 01 Ekim – 15 Kasım 2021 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz (yakıt) alışverişi yapan müşterilerin; SMS ile katılması durumunda 30TL Yapı Kredi BP Puan Mobil uygulaması üzerinden katılması halinde 40 TL Yapı Kredi BP Puan kazanacak. Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Yapı Kredi BP Puan’lar 23 Kasım 2021 tarihinde yüklenecek. Yapı Kredi BP Puan’ların son kullanım tarihi 23 Aralık olup, kullanılmayan Yapı Kredi BP Puan’lar 024 Aralık 2021 tarihinde geri alınacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir