Gündemİş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKamu PersonelleriKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

Kamu alımlarını bekleyenlere müjde! Resmi Gazete’de de yayımlandı: Kamu kurumu çok sayıda personel alacak! Güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi…

Kamu kurumu personel alımı için ilan verdi! Resmi Gazete’de de yayımlanan iş ilanına göre Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi kamu işçisi alımı gerçekleştirecek. Toplam 40 kişi alınacak, alımların 20’si güvenlik görevlisi, 20’si ise temizlik görevlisi olarak yapılacak. Hiçbir şekilde KPSS puan şartı aranmayan ilana dair tüm detaylara haberimizi kaydırarak ulaşabilirsiniz…

İŞKUR üzerinden gerçekleşecek alımlara dair resmi ilan duyurusu şu şekilde yapıldı:

“Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/D maddesi, 4857 sayılı iş Kanunu; “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞ-KUR) aracılığı ile aşağıdaki tabloda dağılımı gösterilen şekilde “Sürekli işçi” alımı yapılacaktır.”

Alımlar, aşağıdaki tabloda belirtildiği şekilde gerçekleşecek:

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Affa uğramış olsa bile suç işlememiş olmak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak,

Askerlik ile ilişiği olmamak,

Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,

Arşiv araştırması sonucu olumlu olmak,

Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmiş olmamak.

BAŞVURU SÜRECİ

İlana tüm başvurular bugünden itibaren İŞKUR üzerinden beş gün içinde yapılabilecek. Her aday yalnızca bir meslek koluna başvurabilecek. Online başvuru dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Kura işlemi 1 Kasım’da saat 14.00’te üniversitenin Esenboğa Yerleşkesi C Blok Konferans Salonunda gerçekleşecek.

Kura sonucu belirlenen adaylar, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi resmi web sayfasında (https://www.aybu.edu.tr) yayımlanacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir