Genel

Akaryakıtta geçerli Kasım sonuna kadar 30 TL indirim!

Son dönemlerde akaryakıt fiyatlarına peş peşe yapılan zamlar sonrasında vatandaşlar bankaların yaptığı akaryakıt indirmelerini araştırmaya başladı. Bu kapsamda Vakıfbank, yaptığı açıklamasında 4 adet 150 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde 30 TL indirim yapılacağını duyurdu. Kampanya Kasım ayının sonuna kadar geçerli olacak.

8 Kasım tarihine kadar kazanan puanların kartlara yatırılacağı ve karttaki indirimlerin son olarka 22 Kasım tarihine kadar kullanılabileceği açıklandı. Vakıfbank akaryakıt indirim kampanya detayları şu şekilde açıklandı:

KAMPANYA KOŞULLARI

VakıfBank Worldcard ile 1-31 Ekim 2021 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 4 adet 150 TL ve üzeri peşin alışverişe 30 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL Worldpuan kazanabilir.

Aynı gün tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, sanal kartlar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order ve e-ticaret alışverişi, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 8 Kasım 2021 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 22 Kasım 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 23 Kasım 2021 tarihinde geri alınacaktır.

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir