İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKamu PersonelleriKpss B Memur Alım İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

Güncel İŞKUR ilanları! KPSS’li ve KPSS’siz memur alım ilanları! Başvuru tarihleri ve şartları.. En az 4 bin TL maaş..

İŞKUR üzerinden yeni personel alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan son personel alım ilanlarına göre KPSS’li ve KPSS’siz çok sayıda memur alım ilanlarında başvuruların başladığı görüldü. Peki, memur alım başvuru şartları ne? İşte Güncel İŞKUR ilanları kapsamında personel alım başvuru tarihleri ve aranan şartlar..

Son dönemlerde vatandaşlar, İŞKUR güncel iş ilanlarını araştırmaya başladı. Yapılan araştırmalar sonucunda İŞKUR 22 Kasım personel alım ilanlarında başvuruların başladığı görüldü. Belediye, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ile İl Özel İdaresi, İç İşleri Bakanlığı gibi pek çok kurum personel alımına çıktı.

EN AZ 4 BİN TL MAAŞ VERİLECEK

Yapılacak olan personel alımında en az 4 bin TL maaş verileceği belirtilirken, adayların başvurmadan önce başvuru şartlarını incelemesi gerektiği duyuruldu. İşte alıma dair merak edilen başvuru şartları ve ilan bilgileri..

İŞKUR PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

En az ilköğretim mezunu olmak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

KAMU KURUM MEMUR ALIMLARI

KAMU KURUM DIŞI İŞÇİ ALIMI

Bir Yorum

  1. Asgari ücret sorunu muhakkak çözülecektir ama bundan daha önemli ülkemizde kamu personeli atama,yaş sınırı,işsizlik ve istihdam sorununun en kısa zamanda çözümlenmesi gerekiyor halk iş bulamıyor bu sebepten çözüm lazım çözüm ne olur duyun sesimizi 2021 kpssli olanlar tercih yapamayacak mı puanımız yanmasın ayrıca 35 yaşına bağlı olarak 1 veya 2 yaş daha ilave edilsin yasalaşsın lisans mezunuyuz istihdam olamıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir