Ekonomi

İhtiyaç sahiplerine faizsiz kredi veriliyor!

Pandemi ile birlikte döviz kurlarında meydana gelen artış, her şeyin fiyatının artmasına neden oldu. Vatandaşlar bunun üzerine internet üzerinden faizsiz kredi araştırması yapıyor. Gelen son bilgiye göre NKolay yaptığı açıklamasında ihtiyaç sahiplerine faizsiz kredi vereceğini duyurdu.

Faizsiz kredide limitin bin TL olduğu açıklandı.  İhtiyaç sahipleri isterlerse ödemeleri 30 günde faizsiz, isterlerse 60 günde 70 TL faizle ödeyebilecekler. Peki, faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılacak? Detaylar haberimizde..

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

30 gün boyunca 1.000 TL’ye kadar faizsiz masrafsız! 1.000 TL’ye kadar Kolay Nakit kullan, 30 gün içinde geri öde. 1 TL bile faiz ödeme!

7/24 acil nakit ihtiyacında yanında. Hafta sonu olsa bile web sitemizden başvur paran anında hesabına yatsın.

Nerede nasıl kullanmak istersen. İster nakit çek, istersen ödemelerinde kullan.

Tek taksitli. 60 gün içinde 1 kere paketini öde.

30 gün boyunca faizsiz, masrafsız Kolay Nakit!

1.000 TL’ye kadar Kolay Nakit kullan, 30 gün içinde geri öde, 1 TL bile faiz ödeme.

Kolay Nakit’in anında banka kartında, üstelik kartın tamamen ücretsiz!

Kolay Nakit’in hesabına yattığında banka kartınla Türkiye’deki tüm ATM’lerden masrafsız olarak para çekebilir ya da kartını alışverişlerinde kullanabilirsin.

Kolay Nakit nedir?

Kolay Nakit, standart tüketici kredisine göre daha küçük tutarlarda ve tek taksitli olarak müşterilerin ödemelerinde ya da POS harcamalarında kullanabileceği, ihtiyaçlarında anında cevap verebilmek için oluşturulmuş belirli süreli tüketici kredisidir. Maksimum 1000 TL Kolay Nakit’ini kullandıktan sonra ilk 30 gün içinde 0% faiz ile geri ödeyebilir ya da vade sonu olan 60. Günde faiziyle birlikte ödeyebilirsin.

1000 TL Kolay Nakit’in faizi ile birlikte geri ödeme tutarı nedir?

Kolay Nakit’in vadesi 60 gündür. 60. günde ödeme yapmak istersen 1.071,76 TL olarak geri ödemen gerekir. Kolay Nakit’ini kullandıktan sonra 30 gün içinde faizsiz olarak ödeyebileceğini unutma.

*Kolay Nakit kullanım tarihinden itibaren 30 gün içinde faiz işlemeden geri ödenebilen ve maksimum 1.000 TL’ye kadar kullanılabilen bir ihtiyaç kredisi kampanyası olup, Aktif Bank’ın kampanyayı durdurma, değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır.

Kolay Nakit kullanmaya nasıl başlayabilirim?

Web sitemizden, N Kolay mobil uygulamasından ve Passo mobil uygulamasından başvurabilirsin.

Aktif Bank müşterisiysen Kolay Nakit başvurun onaylandığında paran anında hesabına geçer. Aktif Bank müşterisi değilsen başvurun onaylandığında kuryemiz tarafından Müşteri Bilgi Formumuz tarafına teslim edilecektir. Teslim sonrası paran aynı gün hesabına geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir