EkonomiGündem

Araç sahiplerini heyecanlandıran tarih: 27 Kasım 2021! Akaryakıt fiyatlarına büyük indirim geliyor

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası tarafından çok önemli bir açıklama yapıldı. Bu bilgilere göre bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde benzin motorin ve LPG otogaz için zam geleceği ifade edildi. Bu doğrultuda benzinde 46, motorinde 43, otogazda 26 kuruş zam beklendiği bildirildi. Cumartesi gününde de benzin ve motorinde 55 kuruş indirim öngörüldüğü de vurgulandı.

ZAM BEKLENİYOR

Konu ile ilgili olarak benzin ve motorinde önce zam sonra indirim bekleniyor. Gece yarısından itibaren benzinde 46 kuruş motorinde 43 kuruş fiyat artışı bekleniyor.

CUMARTESİ İNDİRİM

Otogazda da 26 kuruş civarı fiyat artışı öngörülüyor. Cumartesiden itibaren ise benzin ve motorinde 55 kuruş indirim bekleniyor.

Benzin ve motorinde bugünden itibaren 1 liranın üzerinde fiyat artışı yapılmıştı.

5 Yorum

  1. İşiniz gücünüz kriz tellallığı!10 TL de olsa,Devletimizleyiz,Cumhur ittifakıylayız!Sadece kriz kavga kancıklık peşindeki siyon,Taşnak kriptolara güvenmiyoruz!

  2. Garibanın hakkını kim yiyorsa Allah belasını versin iki günde bir zam bu nedir ya bi araba aldık sevindik yakıt koyamiyoryz icine bu nasıl kahpeliktir

  3. Gitsin kendilerini kandırsınlar onlar 35 kr zam 55 kr ındırım sonra 20 kr zam eee nerde hanı bundakı kâr anca ınsanları dolandırın başka bısey deıl