GündemKültür-sanat

Müge Anlı’da şok gelişme! Eşi pideciye kaçan Serkan Kıyak intihar etti

Milyonları ekran başına kilitleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak günlerdir haber alamadığı eşi için yardım isteyen Serkan Kıyak, gelen bir telefon bağlantısıyla şok olmuş ve izleyicileri de şoke etmişti. Pideciye kaçan eşinin kendisini ve ailesini istemediğini söylemesinin ardından sinir krizi geçiren Kıyak, “Yaşayamam ben…” şeklinde bir ifade kullanmıştı. Bugün ise yerel bir haber sitesine göre Serkan Kıyak evinde kendini asarak intihar etti.

Eşinin kendisini aldattığını öğrenmesinin ardından, “Bu mu emeklerimin karşılığı? Beni 4-5 defa aldattın, affettim. Dön gel! Yine affederim… 87 yaşında nenene nasıl kıydın, gittin? Zehra geleceksin… Ben seni sevdim. Ben sana ne yaptım? Hayallerimi yıktın. Yaşayamam ben… Şikayetçiyim” diyerek sinir krizi geçiren Serkan Kıyak’ın intihar ettiği öne sürüldü.

Yerel haber sitesi, 32 yaşındaki Serkan Kıyak’ın ikamet ettiği Durak Mahallesi Hoca Tahir Efendi sokağındaki evinde kendini asarak intihar ettiğini bildirdi. Yetiştirme yurtlarında büyüyen ve 2 yıl önce görücü usulü ile evlendiği eşinden 1 yaşında da çocuğu olan Kıyak’ın eşinin kaçması sebebiyle bunalıma girdiği ve yakınlarına telefonundan mesaj çekerek helalleştiği öğrenildi.

Yayındaki sinir krizinin ardından son olarak tekrar Müge Anlı ile Tatlı Sert’e tekrar çıkan Serkan Kıyak, eşinden ayrılmaya karar verdiğini söylemişti. Mutfağa girip börek yapan Kıyak, yaptığı böreği Müge Anlı’ya ikram etmiş ve yeni bir başlangıç yapacağını söylemişti.