Kültür-sanat

Camdaki Kız yeni bölüm yok mu? 13 Ocak Camdaki Kız 27. bölüm yayınlanacak mı?

Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerinden Camdaki Kız yeni bölümü dizinin hayranları tarafından merakla bekleniyor. Her hafta olduğu gibi Camdaki Kız dizisi Perşembe akşamları Kanal D ekranlarından izleyicilerle buluşuyor. Başrollerinde televizyon dünyasının aranan simalarından Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan ve Hande Ataizi gibi isimlere yer veren Camdaki Kız dizisinde yeni bölüm heyecanı devam ediyor. Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm tarihi izleyicilerin gündemine düştü. Camdaki Kız yeni bölüm bu hafta var mı? Camdaki Kız 27. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Camdaki Kız Bu Hafta Var Mı?

Türk dizi sektörünün en çok ses getiren yapımlarından biri olan Camdaki Kız dizisinde 2. sezon heyecanı sürüyor. Her hafta Perşembe günlerinde Kanal D ekranlarından sevenleriyle buluşan dizinin yeni bölüm tarihi merak konusu oldu. Sosyal medyada en çok araştırılan ve konuşulan konulardan biri Camdaki Kız bu hafta var mı sorusu oldu. Camdaki Kız yeni bölümü ne zaman ekranlara gelecek?

Camdaki Kız Yeni Bölüm Neden Yok?

 

Milyonları ekran başına toplayan ve etkileyici senaryosu ile her bölümünü yakından takip ettiren Camdaki Kız dizisinde yeni bölüm bu hafta ekranlara gelmeyecek. Kanal D yayın akışından çıkarılan Camdaki Kız yeni bölümü yerine film yayınlanacak. Yılbaşı tatili nedeniyle yeni bölümleri çekilmeyen Camdaki Kız dizisi yerine dizinin yayın saatinde Jurrasic World: Yıkılmış Krallık isimli yapım yer alacak. Her hafta hayranlarını Kanal D ekranları başına toplayan Camdaki Kız dizisinde yeni bölüm yerine tekrar bölüm yayınlanacak.

Camdaki Kız Yeni Bölüm Ne Zaman?

Camdaki Kız’ın yayın saatinde izleyicilerle buluşacak filmden sonra 22:30 saatinde Camdaki Kız tekrar bölümü yer aldı. Kanal D yayın akışı listesine göre 13 Ocak Perşembe gününde Camdaki Kız dizisin yeni bölümü ekranlarda yer almayacak. Öte yandan sevilen dizinin hayranları tarafından merak edilen Camdaki Kız 27. bölüm tarihi ise henüz kesin olarak belli olmadı. Yeni bölümün önümüzdeki hafta Kanal D ekranlarındaki yerini alması bekleniyor.