Gündem

13 Ocak Mahkum bu akşam var mı, yok mu? Mahkum yeni bölüm ne zaman?

FOX TV ekranlarının en sevilen yapımlarından Mahkum dizisinde yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan Mahkum dizisinin yeni bölümü aramaları devam ediyor. 13 Ocak Mahkum yayınlanacak mı? Mahkum bu akşam var mı yok mu? gibi sorular internet ortamında sık sık araştırılıyor. FOX TV ekranlarının reyting rekortmeni Mahkum dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Yeni yayın hayatına hızlı bir giriş yapan FOX TV’nin Mahkum dizisi, kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Son dönemde en çok ilgi gören Türk dizilerinden biri olan Mahkum, ilk bölümünden itibaren her bölümüyle büyük heyecana sahne oluyor. Mahkum dizisinin yeni bölümü hakkında yapılan araştırmalar son günlerde hız kazandı. Mahkum dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? FOX TV yayın akışında Mahkum dizisine yer verildi mi?

Mahkum Dizisi Final Mi Yaptı?

Geçtiğimiz hafta yılbaşı tatili sebebiyle Mahkum dizisinin yeni bölümü ekranlara gelmemişti. Kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Mahkum dizisinin yeni bölümlerin büyük bir ilgiyle takip ediliyor. FOX TV ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Mahkum, final yapmadı ve yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Başrollerinde Türk televizyonlarının en sevilen simalarından Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova gibi oyunculara yer veren Mahkum dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Mahkum 5. Bölüm Ne Zaman?

Türkiye’nin en güçlü ailelerinden Yesariler’in oğlu Barış Yesari’nin işlediği kadın cinayetini araştıran Cumhuriyet Savcısı Fırat Bulut’un başından geçenleri konu alan dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Ailesinin gücüne güvenen Barış’ın karşısında duran onurlu Cumhuriyet Savcısı Fırat ile çekişmesini anlatan dizide yeni bölüm 13 Ocak Perşembe akşamı izleyicilerle buluşacak.

FOX TV ekranlarının son dönemde en çok dikkat çeken ve merakla takip edilen dizilerinden biri olan Mahkum, bu akşam 5. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. FOX TV yayın akışı listesinde yer verilen Mahkum dizisinde yeni bölüm heyecanı kaldığı yerden devam ediyor.