İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıÖzel Sektör İş İlanlarıPersonel Alımı

Beklenen bekçi alımları başladı! Başvuru şartları açıklandı!

Bekçi alım ilanların EGM üzerinden takip edenler için İŞKUR yeni ilanlarını yayımladı. İŞKUR özel sektörler için çok sayıda bekçi alınacağını duyurdu. Çeşitli iller için yapılacak bekçi alımına ilişkin detaylar ve başvuru şartları haberimize eklendi.

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bekçi alımını bekleyenler için şu anda alımların sadece İŞKUR üzerinden başladığı duyuruldu. Özel sektör bekçi alım başvuruları İŞKUR üzerinden başladı. Başvuru şartları ve ilan detayları şu şekilde:

İŞKUR BEKÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARINI AÇIKLANDI

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan özel şirketler bekçi alımı ilanlarında genel başvuru şartları kesinleşti. 19 Oca. 22 Ocak bekçi alımı genel başvuru şartları şöyle:

– T.C. Vatandaşı olmak,

– İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları,

– 18 yaşını tamamlamış olmak,

– Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması (Engelli adaylar için gerekli şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir)

– Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımaları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

İLAN DETAYLARI BURAYA TIKLAYIN