Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Emeklilerin beklediği duyuru sonunda geldi! Maaş alan tüm emeklilerin maaşına 750 TL ekleniyor

Milyonlarca emekli tarafından emekli maaşlarına promosyon ödemesi araştırılıyor. Emekli maaşlarına yapılacak zam oranı belli olurken en düşük emekli maaşı da 2 bin 500 lira oldu. Bunun ardından Halkbank tarafından çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda maaşını Halkbank’a taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere 750 lira promosyon ödemesi yapılacağı bildirildi.

EMEKLİLERE PROMOSYON ÖDEMESİ

Halkbank tarafından yayımlanan duyuruda emekli maaşını banka aracılığı ile alan veya maaşını bankaya taşıyacak olan tüm emeklileri maaşlarını 3 yıl bankadan alma taahhüdü veren emeklilere promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi. Ayrıca banka tarafından yapılan açıklamada “Emekli maaşını Bankamıza transfer edecek olan emeklilerin ilk maaşlarının Bankamıza yatması akabinde promosyon ödemesi yapılabilecektir.” ifadelerine yer verildi.

750 LİRA VERİLİYOR

Ayrıca ne kadar promosyon ödemesi yapılacağına ilişkin yapılan açıklamada “1.500 TL altında emekli maaşı alanlara 500 TL, 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 625 TL, 2.500 TL üzerinde emekli maaşı alanlara ise 750 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacaktır.” ifadeleri kullanıldı.

BAŞVURU DETAYLARI

Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı; tüm Halkbank şubelerimizden, Bank24 ATM’lerimizden, 0850 222 92 62 Halkbank emekli hattımızdan ve Halkbank İnternet Şubesi’nden yapabilirsiniz.