Gündem

İrem Derici bombayı patlattı! Cem Belevi için 10 yıldır yapmadığı şeyi yapacak

Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan ünlü şarkıcı İrem Derici, “Yılın Marka Güzellik Ödülleri” gecesinde muhabirlerin sorularını yanıtladı. Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da sık sık dikkatleri üzerine çeken İrem Derici, ödül gecesi öncesinde basın mensupları ile sohbet etti. Cem Belevi sorusuna dikkat çekici bir yanıt veren ünlü şarkıcı, “10 yıldır hiç yapmadığım bir şey yapacağım. Bu konuyla ilgili konuşmayacağım.” ifadelerini kullandı.

İrem Derici Ödül Gecesinde

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden İrem Derici, geçtiğimiz gün “Yılın Marka Güzellik Ödülleri” gecesinde boy gösterdi. Bu yıl 3.sü düzenlenen özel geceye İrem Derici dışında yaklaşık 250 davetli katıldı. Özlem Yıldız ve Murat Parasayar’ın sunuculuğunu üstlendiği ödül gecesinde İrem Derici ve Genco Ecer ikilisine de ödül verildi. Müzik sektöründe büyük beğeni toplayan “Konu O Olunca” şarkısıyla ikiliye “en iyi düet” ödülü verildi. Ünlü şarkıcı İrem Derici geceye katıldığı beyaz elbisesi ile dikkat çekti. Masumiyetin sembolü olan beyaz kıyafet tercih ettiğini söyleyen İrem Derici çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

“Tam Paketim, Çok Masumum”

Sosyal medyanın gündemine sık sık giren ünlü şarkıcılardan biri olan İrem Derici, ödül gecesi öncesi yaptığı açıklamasında, “Bugün sahnede beyaz melek gibi süzüleceğim. Marka desen, endam desen, güzellik desen hepsi var. Tam paketim. Biliyorsunuz çok masumumdur.” ifadelerini kullandı. Ünlü şarkıcı ayrıca sosyal medyada çok konuşulan soruya da enteresan yanıt verdi. Derici, “Cem Belevi ayrı kaldığınız 96 güne 96 gül gönderdi mi?” sorusuna verdiği yanıtla sosyal medya en çok konuşulan isimlerden biri oldu.

“10 Yıldır Hiç Yapmadığım Şeyi Yapacağım”

Bu soru karşısında verdiği yanıtta, “10 yıldır hiç yapmadığım bir şey yapacağım. Bu konuyla ilgili konuşmayacağım. Evet, ilk defa oluyor. Bugün sahnede beyaz melek gibi süzüleceğim.” diyen İrem Derici yine kafalarda soru işareti bırakmayı başardı. Sahnedeki performansını sergileyen İrem Derici, “Gelin olmuş gidiyorum” sözleriyle de tüm dikkatleri üzerine çekti. Ünlü şarkıcının bu açıklamaları hayranları başta olmak üzere sosyal medya kullanıcıları tarafından çok konuşuldu.