EkonomiGündem

450 TL fatura yardımı için kollar sıvandı! Kampanya Mart ayı sonuna kadar geçerli

Qnb Finansbank’ta Şirketim hesabı olanlar kazanıyor! Enpara.com bünyesindeki Şirketim Günlük hesaplarına en az 3 adet otomatik fatura ödeme talimatı tanımlayanlar, 31 Mart 2022’ye kadar her ay 50 TL’ye kadar olmak üzere, toplamda 450 TL’ye kadar ödül kazanıyorlar. İşte kampanya detayları…

1 Temmuz itibariyle başlayan kampanya 31 Mart’a kadar devam edecek. Bütün Enpara.com Şirketim müşterilerinin yararlanabileceği kampanyaya ilişkin detaylar ise şöyle açıklandı:

Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com Şirketim Günlük hesabınıza tanımlanmış en az 3 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz yeterli. Kampanya boyunca her ay kazandığınız ödül tutarı, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Şirketim Günlük hesabınıza yatırılıyor.

Bu koşulu sağladığınız her ay, ödemesi gerçekleşen her bir otomatik fatura ödeme talimatınız için 10 TL kazanırsınız. Kampanya boyunca her ay toplamda en fazla 50 TL, kampanya sonuna kadar ise toplamda en fazla 450 TL ödül kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Dahil Olmayan Ödemeler

Kampanya kapsamında sadece Günlük hesabınıza bağlı olan otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Para transferi, SGK ödeme ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.

Günlük hesabınıza daha önce tanımlamış olduğunuz otomatik fatura ödeme talimatları kampanyaya dahil edilir. Yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları için internet veya cep şubenin “Talimatlar > Yeni talimat ekle” adımını kullanabilirsiniz.