Genel

Survivor ödül oyununu kim kazandı? 1 Şubat Survivor ödül oyununu kazanan takım

TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışma programları arasında olan Survivor bu akşam bomba gibi bir bölüm ile ekranlara geldi. 1 Şubat Survivor ödül oyun izleyenleri ekranlara kilitledi. Ünlüler ve Gönüllülerin gülle atma yarışında kazanan takım nefis sandviçlerin tadına bakacak. Oyun öncesi iki takım da aç olduğunu ve ekmeğin tadını özlediklerini dile getirdi.

Her 2 takımın oyuncuları da ek bir puan alabilmek için gülleleri en uzak mesafeye fırlatmaya çalışıyor. Peki, Survivor ödül oyununu kim kazandı= 1 Şubat Survivor ödül oyununu kazanan takım!

Ünlüler ve gönüllülerin bir kere daha karşı karşıya geldi Survivor ödül oyununda yarışmacılar sandviç yiyebilmek için birbirleriyle kıyasıya mücadele ediyor. 2 takımın oyuncuları da yiyerek bir an önce enerjilerini artırmak istiyor. Peki, bu akşam Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor ödül oyunu ödül ne? Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte merak edilen detaylar..

SURVİVOR ÖDÜL OYUNU ÖDÜL NE?

Survivor ödül oyunu ödül ne? Sorusu izleyenler tarafından merak ediliyor. Survivor gülle oyunu ödülü A101’in malzemelerini sunduğu sandviç oluyor. Ekmek, turşu, domates, peynir, ketçap ve mayonez ile kazanan takımın yarışmacıları ziyafet çekecek.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor ödül oyununu kazanan takım henüz belli olmadı. Kadınların şu an için yarıştığı oyunca ünlüler 7 gönüllüler ise 5 puanda.