Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Akaryakıt ve otogaz alımlarında yeni düzenleme hayata geçti! Benzin motorin ve LPG alan ödemesini sonra yapacak

Türkiye Petrolleri Tarafından benzin motorin ve LPG alımları hakkında bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda akaryakıt ve otogaz alımlarında yeni bir düzenlemenin hayata geçtiği belirtildi. TP tarafından yapılan duyuruda “Türkiye Petrolleri İstasyonlarında yapacağınız akaryakıt alımlarında, size özel sunulan hazır limit ile ödeme erteleme imkanı TP Mobil’de!” ifadelerine yer verildi. Sadece Türkiye Petrolleri istasyonlarında yapacağınız akaryakıt alımlarında geçerli olan, banka hesabına ihtiyaç duymadan, kefilsiz ve anında size özel hazır limitinizi aktifleştirip, akaryakıtınızı şimdi alıp ödemesini dilediğiniz zaman yapabileceğiniz aktarıldı.

YAKITI ALIP DAHA SONRA ÖDEYEBİLİRSİNİZ

Ayrıca TP tarafından yapılan duyurunun devamında TP Mobil geçerli tüm istasyonlarımızda, Cüzdan, Kredi kartı ve İstasyonda Kart Nakit ödeme seçenekleri ile de hızlı ve kolayla akaryakıt alımlarınızı gerçekleştirebileceğiniz de vurgulandı.

NASIL KAYIT YAPILIR?

Nasıl kayıt olunacağı hakkında da istasyon tarafından duyuru yapıldı. Bu duyuruda “TP Mobil’e kayıt olmak çok kolay. Hemen Google Play ya da App Store’dan TP Mobil’i indirin size özel fırsatları kaçırmayın!” ifadelerine yer verilerek şöyle devam edildi:

TP Mobil uygulamasını indirip, kayıt olduğunuz anda cüzdanınız aktif hale gelir.

Sanal Kart özelliğine de sahip cüzdanınız ile TP Mobil geçerli Türkiye Petrolleri istasyonlarından kolayca, hızlı ve temassız yakıt alabilirsiniz.

Peki TP Cüzdan ile başka neler yapabilirsiniz?

Size özel tanımlanan cüzdanınızla, IBAN numarası olmadan 7/24 cüzdanlar arası ücretsiz para transferi yapabilir, TP Mobil kartınızla akaryakıt dışı ihtiyaçlarınıza dair alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Söz konusu akaryakıt düzenlemesi hakkında detaylara “https://tpmobil.com/nasilcalisir” web adresinden ulaşabilirsiniz.