Genel

Şu anda nakit ihtiyacı olanlara başvurmaları halinde hesaplarına Akbank tarafından para aktarılacak!

Salgın, savaş ve ekonomik kriz devam ederken, vatandaşlar geçinmenin yolunu bulmaya çalışıyor. Her geçen gün zamlarla uyanmaya devam ettiğimiz bu günlerde en uygun faiz oranlarıyla krediler vatandaşların yardımına koşuyor. Bu kapsamda Akbank önemli bir açıklama yaptı.

Akbank, yapmış olduğu açıklamasında, belgesiz, imzasız anında başvuru ile kredi verdiğini açıkladı. Akbank hızlı kredi detayları şu şekilde açıklandı:

3 AY GERİ ÖDEME YOK

Vatandaşların ihtiyaçlarını anında karşılayabilmesi için kredilerin 3 ay geri ödemesiz olduğunu belirten Akbank yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Faiz oranları Kredi Koşulları ve Yıllık Maliyet oranları tablosunda belirtilmiştir.

3 ay Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den kullanabilirsiniz.

Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 36 ay olabilir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 33 ay olabilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleri başlar.

Kredimakbankta.com sayfasından T.C. vatandaşlık numarası ve güncel cep telefonu bilgisi girilerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanların başvuru sonuçları sms ile iletilecektir. Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanım işlemi şubede tamamlanır.

Şubeden Kredi kullandırımında istenilen belgeler:

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi

Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.

Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)

Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi **(Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)