Editörün SeçtikleriEkonomi

Bu sabah akaryakıtta 50 TL indirim başladı! 15 Mayıs’a kadar tüm sürücüler yararlanabilecek! Detaylar belli oldu

Ukrayna ve Rusya arasında süren savaş ve son dönemlerde ortaya çıkan gizemli hepatit ne yazık ki brent petrol fiyatlarının uçmasına neden oluyor. Durum böyle olunca akaryakıt fiyatlarına da zam üstüne zam gelmeye başladı. Akaryakıt fiyatları tüm Türkiye’de yeniden 20 TL’nin üzerine çıktı. Akaryakıta gelen zamlar sonrasında ise akaryakıt istasyonları düğmeye basarak bankalarla ortak indirim kampanyaları düzenlemeye başladı.

Gelen son habere göre Total Akaryakıt istasyonlarından araç sahiplerini sevindiren bir indirim haberi geldi. Buna göre Total Club üyelerine özel kampanyada 250 TL ve üzeri 2 adet akaryakıt ya da otogaz alımlarında 50 TL’lik yakın puan kazanılacak.

15 MAYIS SON TARİH

Akaryakıtta 50 TL’lik indirimden yararlanmak isteyenlerin ödemeleri farklı günlerde yapması gerektiği açıklandı. 15 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan kampanyadan kazanılan 50 TL’lik indirimler 15 Haziran tarihine kadar kullanılabilecek.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya 15 Nisan-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için farklı günlerde ve tek seferde 250TL ve üzeri ikinci akaryakıt ve otogaz alımı yapılması ve ilgili işlemin üyenin Club TOTAL hesabına tanımlanması gerekmektedir.

Mevcut Club TOTAL üyelerinin kampanyaya katılmak için ekstra herhangi bir katılım yapmalarına gerek olmayacaktır. Yeni müşterilerimiz “TOTAL İstasyonları” mobil uygulamasını akıllı telefonlarına indirerek Club TOTAL’e üye olmaları gerekmektedir.

Kampanyadan her Club TOTAL üyesi sadece bir kere faydalanacak olup, kampanya kapsamındaki kazanımda Club TOTAL üyesinin hesabına 50 TL değerinde yakıt puan tanımlanacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan puanların son kullanım tarihi 15 Haziran 2022’dir. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar 16 Haziran 2022 tarihinde otomatik olarak silinecektir.

Kampanyadan yalnızca Club TOTAL üyeleri yararlanabilecektir. Kampanya dahilinde kazanılan puanlar, üyelerin ilgili Club TOTAL hesaplarına tanımlanacaktır.

Kampanya kapsamında tanımlanan yakıt puanları, yalnızca Club TOTAL üyesi TOTAL İstasyonlarından yapılan akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerlidir. Market, araç yıkama ve istasyondan yapılacak diğer alışverişlerde geçerli değildir.

Mobil ödeme hizmeti sunan istasyonlarda, mobil ödeme ile de aynı puan kazanım yöntemi uygulanacaktır.

Kampanyaya katılan kullanıcılar yukarıda belirtilen kampanya koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.