Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Cüzdanında banka kartı olanlar dikkat: 31 Mayıs’ta sona erecek! Kartlara 150 TL para veriliyor: Ödemeler başladı

Kamu bankalarından biri olan Vakıfbank tarafından çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda seyahat, konaklama ve araç kiralama sektörleri için kampanya başlatıldığı belirtildi ve söz konusu sektörlerde tek seferde yapılacak her 2.000 TL ve üzeri harcamaya 75 TL, toplam 150 TL Worldpuan hediye edileceği paylaşılarak kampanyanın 31 Mayıs’ta sona ereceği bildirildi.

150 TL VERİLİYOR

Ayrıca banka tarafından yapılan duyuruda VakıfBank Worldcard ile 1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında seyahat, konaklama ve araç kiralama sektörlerinde World üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız her 2.000 TL ve üzeri harcamanıza 75 TL, toplam 150 TL Worldpuan verileceği belirtildi. Bu puanlar ise kazanıldıktan sonraki alışverişlerde kullanılarak toplam tutar üzerinden 150 TL indirim yapılabileceği paylaşıldı.

Kampanya havayolu firmalarında geçerli olmadığı belirtilen duyuruda kampanyanın müşteri bazında olduğu belirtilerek ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil olduğu bir müşterinin kampanyadan en fazla 150 TL puan kazanabileceği bildirildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Vakıfbank tarafından yapılan duyurunun devamında kampanyanın ayrıntılarına ilişkin şu ifadeler kullanıldı:

Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ”SEYAHAT” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil’de yer alan ”Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

HANGİ İŞLEMLER DAHİL?

Kampanyaya fiziki pos ve internet üzerinden yapılan alışverişler dahildir.

Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar ve mail order işlemleri dahildir.

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, mobil temassız ödeme ve yurt dışı işlemleri, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında ka zanılan Worldpuan’lar 3 Haziran 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 3 Temmuz 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 4 Temmuz 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Alışverişlerin WORLD POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.